sobota, 10 sierpnia 2013

Szkoła = Nudy na całego

Zbliża się szkoła, a przy tym nudy przy przepisywaniu tekstów z podręcznika, rozwiązywaniu zadań z  matmy itp. Wiecie co mi się najbardziej podoba??? PRZERWA!!! U mnie w szkole jest 20 mniutowa, ale przy tym też się nudzisz, bo jak się nażresz i napijesz to nie ma co robić. Ja se latam po korytarzu, bądź odwiedzam siostre, która idzie dopiero do 4 kl. NUDA.....    




                                                             





                                                                                                                             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz