Zbliża się szkoła, a przy tym nudy przy przepisywaniu tekstów z podręcznika, rozwiązywaniu zadań z matmy itp. Wiecie co mi się najbardziej podoba??? PRZERWA!!! U mnie w szkole jest 20 mniutowa, ale przy tym też się nudzisz, bo jak się nażresz i napijesz to nie ma co robić. Ja se latam po korytarzu, bądź odwiedzam siostre, która idzie dopiero do 4 kl. NUDA.....
sobota, 10 sierpnia 2013
czwartek, 8 sierpnia 2013
Jaaaaaa
Dobra. To mój nie pierwszy taki blog.
Z góry mówie:
NIE MAM ZA WIELKIEGO DOSTĘPU DO KOMPA WIĘC NIE ZA CZĘSTO BĘDĄ DODAWANE POSTY!
Nie obchodzą mnie złe lub niemiłe komki, i tak będę pisać.
Jak coś mówcie na mnie Spongebabka :)
Z góry mówie:
NIE MAM ZA WIELKIEGO DOSTĘPU DO KOMPA WIĘC NIE ZA CZĘSTO BĘDĄ DODAWANE POSTY!
Nie obchodzą mnie złe lub niemiłe komki, i tak będę pisać.
Jak coś mówcie na mnie Spongebabka :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)